KRAKÓW MOOD – świąteczna edycja 9 grudnia

Kraków Mood - Świąteczna Edycja 9 Grudnia
Total
0
Shares

Świąteczna edycja butikowych targów KRAKOW MOOD odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023 r. w pięknych przestrzeniach hotelu STRADOM HOUSE przy ulicy Stradomskiej 12-14 w Krakowie. Rzemieślnicza ceramika, galanteria, biżuteria, świece, i wiele innych unikatowych pomysłów na prezenty czekać będzie na odwiedzających wydarzenie.

Czym jest Kraków Mood?


Kraków Mood to lokalne, butikowe targi z programem warsztatów. Na Kraków Mood przedstawiamy ludzi tworzących piękne przedmioty i wartościowe inicjatywy – najbliższych sąsiadów hotelu, bowiem większość wystawców posiada swoje pracownie, sklepy i butiki na krakowskim Kazimierzu i Starym Mieście. Na Kraków Mood poczujesz współczesny krakowski styl życia, zobaczysz co nas zachwyca i inspiruje, poznasz ciekawych ludzi.

Druga edycja Kraków Mood odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023, od 11:00 do 17:00, w luksusowych wnętrzach hotelu Stradom House, mieszczącego się przy ulicy Stradomskiej 12-14 w Krakowie. Stradom House jest miejscem otwartym na lokalnych mieszkańców, którzy poszukują wyjątkowych doświadczeń kulinarnych oraz wydarzeń kulturalnych i muzycznych na najwyższym poziomie. Wydarzenie ma charakter otwarty, a wstęp jest bezpłatny.

Wystawcy na Kraków Mood

Kraków Mood jest okazją do zaproszenia w gościnne progi hotelu wielu krakowskich rzemieślników, projektantów, osoby prowadzące wyjątkowe marki i ciekawe butiki.
Do udziału zapraszamy przeszło 20 sąsiadów hotelu. Będą z nami:

❄ butik z kapeluszami Le Szapo
❄ świece i dyfuzory krakowskiej marki Flagolie
❄ Ceramika Biały Królik
❄ Ceramika Piątek
❄ Świece sojowe Tuli Store
❄ concept store Rzeczy Same
❄ herbaty premium Teasome
❄ wegańskie smakołyki od Raw Nest
❄ napoje Shroom Drink
❄ lukrowane pierniki Tartelette
❄ Biżuteria POLY
❄ Butik z biżuterią polskich projektantów UNIKKE
Kasia Sosenko Home Decor
Optyk Brożek
❄ Moda Załucka & Kuczera
❄ Moda By Kirin
❄ kimona DayDream
❄ Manufaktura pasków Blank Belts
❄ fotograf Michał Massa Mąsior i jego Fotofabrika
❄ krakowskie gadżety Krakow Places
❄ concept store Rzeczy Same
❄ niszowe perfumy Dragonfly
Projekt Nakryty Stół i świąteczne wianki
❄ świąteczne makramy!

Poznaj lepiej Stradom House

Spodziewajcie się też atrakcji od samego Stradom House. Podczas Kraków Mood zapoznacie się bliżej z ofertą SÓL SPA i Stradom House Membership Club, wypróbujecie kosmetyki Alexandry Soveral, a terapeutki i terapeuci z SÓL SPA wykonają cudownie relaksujący (darmowy) masaż dłoni.

Stradom House zajmie się też ofertą gastronomiczną! Już wkrótce zdradzimy, co szykują dla Was Hedwig’s i restauracja Gaia.

Warsztaty na Kraków Mood

Kraków Mood w sobotę 9 grudnia 2023 zaskoczy Was warsztatami!

W planie:

  • kręcenie i wypiekanie korzennych cynamonek
  • zimowa joga z Karoliną Idzik
  • warsztaty herbaciane z Teasome

Również i tym razem będzie się można zapisać na poranne zajęcia jogi (11:00) w dawnej kaplicy, w której dziś funkcjonuje olśniewający klub Hedwig’s. Poprowadzi je Karolina Idzik, trenerka, instruktorka jogi, na co dzień odpowiedzialna za zarządzanie SÓL FIT i SPA.

Na Kraków Mood pomagamy!

Świąteczny Krakow Mood będzie mieć również wymiar dobroczynny. Goście odwiedzający targi będą mieli możliwość zakupu voucherów-cegiełek charytatywnych. W wielu voucherach ukryte będą podarunki od naszych wystawców. Całą kwotę ze sprzedaży voucherów przekażemy na rzecz Domu Samotnej Matki w Krakowie.

Do zobaczenia w sobotę 9 grudnia w Stradom House! Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Krakowie, jak i przybywające do naszego miasta, do wzięcia udziału w wydarzeniu. Mam nadzieję, że niespieszny dzień w krakowskim nastroju dostarczy Wam wielu inspirujących wrażeń i pozwoli poczuć wyjątkowy mood naszego miasta.

Kontakt dla mediów: Kati Płachecka, KrakowFood.pl
tel: +48 663 322 324
e-mail: kati@krakowfood.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/710053817823257/

Kati Płachecka
Obserwuj
Total
0
Shares
Gavi Restaurant Kraków

Cykl kolacji „Małopolska Paleta Smaków” w restauracji GAVI

Nowy cykl kolacji degustacyjnych rusza w restauracji GAVI. To efekt współpracy Szymona Gatlika z Bachleda Luxury Hotel w Krakowie.

Comments1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like