O mnie

O Mnie

Cześć! 

Nazywam się Kati Płachecka. Jestem krakowianką, lokalną patriotką i aktywistką kulinarną. Kocham krakowską gastronomię i chcę Wam o niej opowiadać. ☺️

W 2016 roku zaczęłam publikować na Instagramie moje kulinarne przygody, odkrycia i zachwyty. Dziś @krakow.food_kati jest największym w Krakowie Instagramem poświęconym gastronomii z Krakowa i Małopolski, a moje posty, stories i rolki zapełniają stoliki w restauracjach. 

Domenę KrakowFood.pl kupiłam 7 lat temu i wreszcie zrobiłam to, o czym marzyłam – otworzyłam portal, który jest naturalnym rozwinięciem tego, co na co dzień publikuję na Instagramie. Pozwala mi na dłuższe formy, przekrojowe artykuły, a Wam daje łatwość przeglądania treści i wyszukiwania restauracji. Wkrótce pojawią się tu także kolejni autorzy, bo nie chcę by treści powstawały wyłącznie z jednej perspektywy.

Skąd się wzięłam?

Z wykształcenia jestem pedagożką i PR-ówką. Z gastronomią związałam swoje zawodowe życie – prowadzę butikową agencję Płachecka PR&Marketing, w której oraz świadczę usługi konsultacyjne dla restauracji, kawiarni i hoteli. W latach 2018-2021 byłam współwłaścicielką i dziennikarką portali Have a Bite Kraków i Krakow Foodie.

#transparency

Transparentność działań jest dla mnie bardzo ważna. Dlatego każdy tekst, w którym pojawi się wzmianka o którymś z moich klientów, zostanie oznaczony odpowiednio do zawartości: #Reklama #WspółpracaAgencyjna