Gdzie oglądać Euro 2024? Strefy Kibica w Krakowie

Gdzie Oglądać Euro 2024? Strefy Kibica W Krakowie
Total
0
Shares

Już 14 czerwca rozpoczną się mistrzostwa w piłce nożnej Euro 2024. Gdzie obejrzeć Euro w Krakowie? Oto spis miejsc, które przygotowały strefy kibica. Obejrzycie w nich transmisje meczów od faz grupowych, aż po finał 14 lipca.

Miasto Kraków nie zdecydowało się na przygotowanie oficjalnej strefy Kibica, ale krakowscy restauratorzy zapraszają do wspólnego kibicowania w barach, pubach i strefach kibica w Krakowie podczas Euro 2024! I choć mistrzostwa odbywają się w Niemczech, nic nie stoi na przeszkodzie, by sportowe emocje przeżyć w sercu Małopolski. Strefy kibica w centrum miasta, na Grzegórzkach i Nowej Hucie czekają na wszystkich fanów piłki nożnej, oferując duże ekrany, liczne udogodnienia oraz fantastyczną atmosferę. Euro 2024 rozpocznie się w piątek 14 czerwca od meczu Niemcy – Szkocja o 21:00 i potrwa aż do 14 lipca. Gdzie się widzimy?

Strefa Kibica Kraków 2024

Arena Garden

Prawdopodobnie największa plenerowa strefa kibica powstanie przy Tauron Arena Kraków. Wstęp jest darmowy. Organizatorzy obiecują, że będą transmitowali każdy mecz. Podczas sportowych emocji zjecie w food truckach Areny Garden.
Arena Garden Street Food Market przy Tauron Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków (Dąbie)

Gdzie Oglądać Euro 2024? Strefy Kibica W Krakowie

Nalej Se i Galeria Kazimierz

Strefa Kibica Nalej Se na Placu Galerii Kazimierz zaprasza do kibicowania codziennie od 14.06 do 14.07. Na placu czekał będzie na Was wielki telebim (350-calowy ekran diodowy), a w Nalej Se kolejne 2 ekrany oraz 28 kranów z piwem kraftowym, koktajlami i napojami bezalko. Ponadto strefa gier i leżaków, kino letnie, turniej FIFA i oczywiście menu kibica, a w nim burgery, hot dogi, kanapki i dania z nowego menu Nalej Se.
Galeria Kazimierz ul. Podgórska 34, Kraków (Grzegórzki)

Gdzie Oglądać Euro 2024? Strefy Kibica W Krakowie

Stara Zajezdnia Kraków

Na Kazimierzu mecze Polaków obejrzycie w Starej Zajezdni.
Stara Zajezdnia Kraków by De Silva ul. Św. Wawrzyńca 12, Kraków (Kazimierz)

Gdzie Oglądać Euro 2024? Strefy Kibica W Krakowie

Drevny Kocur

Ekrany transmitujące sport są tu widoczne z każdego miejsca siedzącego. To czeska restauracja i piwiarnia, krakowski oddział lokalu znanego wcześniej z Wrocławia. Możliwe, że jest to największa knajpa w Krakowie. A do tego – w samym jego centrum – kilka kroków od Rynku Głównego. W dodatku, Drevny Kocur właśnie powiększył się o kolejne sale. Czy kibicom uda się zapełnić cały lokal w czasie Euro 2024? Okaże się!
Drevny Kocur ul. Św. Jana 6, Kraków (Stare Miasto)

Gdzie Oglądać Euro 2024? Strefy Kibica W Krakowie

Euro 2024 – mecze Polski

Nie zapomnijcie o rezerwowaniu stolików, gdy grają biało-czerwoni. W tym roku kalendarz meczów w fazie grupowej Euro wygląda następująco:

16 czerwca (niedziela), godz. 15.00 – Polska vs Holandia

21 czerwca (piątek), godz. 18.00 – Polska vs Austria

25 czerwca (wtorek), godz. 18.00 – Polska vs Francja

A czy wyjdziemy z grupy? Nadzieja, jak zawsze, umiera ostatnia 😉

Gdzie Oglądać Euro 2024? Strefy Kibica W Krakowie
Kati Płachecka
Obserwuj
Total
0
Shares
20 Czerwca To Dzień Obwarzanka!

20 czerwca to Dzień Obwarzanka!

Żywe Muzeum Obwarzanka po raz drugi organizuje święto pod nazwą Obwarzanek Day. Wydarzenie będzie miało miejsce 20 czerwca…

Comments1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like