Confetti – nadchodzi festiwal win naturalnych

Confetti - Nadchodzi Festiwal Win Naturalnych
Total
0
Shares

Przeszło 100 producentów win naturalnych z całej Europy zjedzie się do Krakowa na czwartą edycję Confetti – największego w Polsce festiwalu win naturalnych, biodynamicznych i organicznych.

Festiwal Confetti Kraków 2024

Confetti Wine Fest odbywa się w tym roku w niedzielę 21.04.2024 (12:30 – 22:00) w zupełnie nowej lokalizacji, w Starej Zajezdni (ul. Św. Wawrzyńca 12 – centrum krakowskiego Kazimierza). Jest to pierwszy i największy festiwal wina naturalnego w Polsce. 

Festiwal odwiedzi rekordowa ilość producentów – ponad 100! 

To cały dzień poświęcony winu, które powstaje w szacunku i z szacunku do natury – dzień, w którym będziemy je pić i rozmawiać o nim, ale także po prostu cieszyć się jego obecnością: jedząc, słuchając muzyki, tańcząc, śmiejąc się.

Najlepiej i najszczerzej o winach opowiadają sami producenci, dlatego to oni są sercem naszego festiwalu. Tak jak zawsze – czekać na Was będą nowi producenci, nowe etykiety i roczniki oraz starzy i nowi znajomi z całej Polski i Europy

Między 12:30 a 19:00 będziecie mogli spróbować ponad 500 win od ponad 100 producentów z całej Europy.

By wejść na teren festiwalu, należy zakupić bilet: https://www.confettiwinefest.com/event-details/confetti-wine-fest-vol-4-2

Confetti - Nadchodzi Festiwal Win Naturalnych

W trakcie festiwalu zaglądnijcie do Strefy Edukacyjnej

Po raz pierwszy nasze rozmowy i spotkania z Gośćmi poświęcimy konkretnemu tematowi. Pod hasłem SAVE THE WINE zastanowimy się nad tym, czy i jaką przyszłość ma wino – i co wszyscy możemy zrobić, by była ona jak najlepsza.

Z bezalkoholowych opcji jest stoisko naszych krakowskich Ferments Up – będą w sekcji gastro i będzie można sobie po prostu kupić kombuchę. A jak już o sekcji gastro mowa… To tutaj również się zadzieje! 

Podczas Confetti zjecie pyszności od:

– Nizio Naturals z serami @nizio_naturals

– Pod Czerwonym Kogutem @pod_czerwonym_kogutem

– Szymon (ex Żongler) z ostrygami @zoglerka_wine_diary

– Bar Bałtyk z vege tacosami @baltyk.bar

– Restobar Ogień @restobar_ogien

– Trzy Cztery @trzycztery.wine

– Stara Zajezdnia zrobi pinsę @starazajezdniakrakow

Confetti – bifory i imprezy towarzyszące

Już od piątku zaczynamy się bawić, bo w najfajniejszych krakowskich miejscach odbywają się imprezy! Sprawdźcie, co przygotowała Albertina, Bar Bałtyk, Dzikie Wino na Rynku, Karakter, Kawa i Wino, Kropka, Lipowa 6F, Naturaliści Kiosk, Salute, Trzy Cztery i Vamos.

Plan imprez towarzyszących: https://www.confettiwinefest.com/wydarzenia-towarzysz%C4%85ce

Warto śledzić profil i stronę Confetti, by nie przegapić najfajniejszych eventów. Rzecz jasna – imprezy będą wraz z winiarzami.

Kati Płachecka
Obserwuj
Total
0
Shares
Posmakuj Kraków! Nowy Przewodnik Po Kulinarnej Mapie Miasta!

Posmakuj Kraków! Nowy przewodnik po kulinarnej mapie miasta!

Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce kulinarny przewodnik po Krakowie, który jest efektem kooperacji Kati Płacheckiej z portalu KrakowFood.pl…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like